Kontakta oss

Koncernchef
Marcus Sandling
marcus.sandling@mvg.se
0141-22 99 10

VD Blue Future
Patrik Kåhre
patrik.kahre@mvg.se
0510-78 76 13

VD Lidköpings Mekaniska Verkstad
Patrik Kåhre
patrik.kahre@mvg.se
0510-78 76 13

VD Sjölanders Mekaniska
Robert Sumberesi
robert.sumberesi@mvg.se
021-196 551

VD Motala Verkstad
Jim Almgren
jim.almgren@mvg.se
072-213 74 79

Sälj och Marknadschef
Tobias Fransson Tevell
tobias.tevell@mvg.se
0739-20 99 09
0141-20 99 09

Ekonomichef
Kommer inom kort

Ansvarig kvalitet och yttre miljö
Conny Eriksson
conny.eriksson@mvg.se
0141-22 99 20

Växel/reception
info@mvg.se
0141–22 99 00

Försäljning/förfrågningar
sales@mvg.se

IS/IT Manager
Fredrik Hultin
fredrik.hultin@mvg.se
070-22 70 074

Kontakta oss

Vi är alltid redo att hjälpa er vidare!

Jag vill diskutera:


    Adress

    MVG AB
    Linjegatan 14
    591 29 Motala Sverige

    Telefon

    +46 (0)141–22 99 00

    E-post

    info@mvg.se

    Kontakta oss